W roku 2018 członkowie naszego koła brali udział w zawodach organizowanych przez okręg poznański,w Otwartej Lidze Spławikowej oraz w zawodach spinningowych. Pomimo początkowych niepowodzeń, drużyna się rozkręcała robiąc zaskakujące wyniki.

Manyfik CUP j. Lubiąż 11-13.5.2018 r.

W zawodach spinningowych o puchar firmy Manyfik, wziął udział członek naszego koła kol. Tomasz Chmielewski. Zawody rozgrywano z łodzi, w klasyfikacji indywidualnej. Nasz reprezentant złowił 4 wymiarowe szczupaki, co dało dość wysokie 23 miejsce na 150 uczestników. Krótka relacja z tej imprezy do obejrzenia w zakładce Filmy.

GP Okręgu Rogoźno 20.5.2018 r.

Nasza drużyna w składzie  Cichoń, Janeczko, Wróblewski, pierwszy raz w historii koła wzięła udział udział w zawodach tej rangi. Zajęliśmy drużynowo 7 miejsce na 11. Jak na pierwszy występ w takich zawodach było całkiem obiecująco...

Puchar Prezesów 28.5.2018 r.

Zawody dla prezesów kół okręgu poznańskiego odbyły się na jeziorze Karolewo. Prezes naszego koła zajął 14 miejsce i uplasował się w połowie tabeli.

Puchar Prezesa Okręgu  15.7.2018 r.

Zawody odbywały się na zbiorniku Deszczownia w klasyfikacji indywidualnej, bez podziału na sektory. W zawodach brali udział: Roman Gawrysiak, Ryszard Satrapa, Łukasz Janeczko oraz Paweł Cichoń. Wśród 48 zawodników z całego okręgu, nasi reprezentanci zajęli bardzo wysokie miejsca.

Wyniki prezentowały się następująco:

kol. Łukasz - 2 miejsce z wagą 9235 kg

kol. Paweł - 9 miejsce z wagą 7680 kg

kol. Ryszard - 13 miejsce z wagą 5870 kg

kol. Roman - 31 miejsce z wagą 2585 kg

Cegielnia 19.8.2018 r.

Zarząd koła Swarzędz Miasto zorganizował zawody integracyjne dla członków swojego koła oraz zaproszonych gości z kół dawnego rejonu XI. Nasi reprezentanci zajęli dobre miejsca:

kol. Roman Gawrysiak - 3 miejsce

kol. Wojciech Misiura - 6 miejsce

kol. Ryszard Satrapa - 11 miejsce

Otwarta Liga Spławikowa 25.8.2018 r.

V tura OLS odbyła się na rzece Warcie w Poznaniu. W zawodach brało udział 56 uczestników ( z naszego koła kol. Paweł i kol. Łukasz), w tym czołowi poznańscy zawodnicy oraz na specjalne zaproszenie organizatora, w-ce mistrz Polski 2018 - Paweł Wlazło. Zawody rozegrano w 4 sektorach. Nasi zawodnicy zaskoczyli wszystkich, w tym najbardziej samych siebie, wygrywając swoje sektory i zajmując odpowiednio 1 i 2 miejsce w całych zawodach:

kol. Paweł - 1 miejsce ( 19360 kg )

kol. Łukasz - 2 miejsce ( 12935 kg )

GP Okręgu Deszczownia 9.9.2018 r.

Po raz drugi w tym sezonie nasza drużyna w składzie  Cichoń, Janeczko, Wróblewski wzięła udział w zawodach rangi GP Okręgu. Zdobyliśmy odpowiednio 2,6 i 9 miejsca w sektorach, dało nam to 4 miejsce drużynowo, co rokuje dobrze na przyszłość.